Iepriekšējās deju kluba aktivitātes

Draudzības vakars - zaļumballe Priekuļu pag. "Kunčos" 17. jūnijā 2016. Piedalījās dejotāji no Cēsīm, Valmieras, Rīgas, Siguldas un Limbažiem. Sēlēja grupa "Kolibri".

Zaļumballe

26. aprīlī piedalījāmies Rīgas balles deju kluba "Manieres" izlaiduma ballē Rīgā, kultūras centrā "Iļģuciems" dance in our friend club - ballroom dancing

24. aprīlī Agita un Guntars uzstājās ar deju demonstrējumiem Siguldas koncertzālē "Baltais flīģelis"


dance demonstration - ballroom dancing

16. aprīlī 2 balles deju kluba pāri piedalījās skaistā ballē Igaunijā, ko rīkoja visi Igaunijas balles deju klubi.
dance in beautiful ball in estonia - ballroom dancing


5. aprīlī gandrīz visi balles deju kluba "Reveranss" deju kursu pieaugušo grupas dejotāji piedalījās deju kluba "Valmiera" rīkotajā Pavasara ballē. Pirms balles notika Rīgas sporta deju kluba "Evita" koncerts. Ballē dejas pareizos ritmos un tempos spēlēja grupa "Kolibri"4. aprīlī Agita un Guntars piedalījās Valsts 10 deju čempionātā Jaunmārupē.
our dancers in dance sport - ballroom dancingdancers in dance sport - ballroom dancing
Apsveicam ar izcīnīto 6. vietu!
28. martā Cēsu 2. pamatskolas zālē risinājās Bērnu un jauniešu centra rīkotais sporta deju festivāls "Reveranss - 2015"
dancers in dance sport - ballroom dancing


27. martā Agita, Guntars, Sanita un Kristofers uzstājās koncertzālē "Cēsis notiekošajā Vēsturiskā Cēsu novadu pašvaldību darbinieku ballē.
dancers in dance sport - ballroom dancing


14.martā piedalījāmies hobija grupu sacensībās "Priekuļu ritmi -2015" Pirmo reizi uzstājās Vineta un Raimonds Augstkalni, izcīnot 3. vietu. Pasākums notika ar Priekuļu novada Domes un uzņēmēju finansiālu atbalstu.
the dance rythms of priekuli - ballroom dancingVineta un Raimonds - pirmie no kreisās

13. martā " Reveransa"dejotāji Agita, Guntars, Sanita un Kristofers rādīja savu dejot prasmi demonstrējumā Plāņu tautas namā.Sestdien, 21. februārī Dainis ar 2 dejotāju pāriem no Valmieras dejoja krāšņākajā ballē Igaunijā - VANA BALL, kas notika Tartu koncertzālē "Vanemuise"our dancers dance in estonia - ballroom dancing

20. februārī Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notika deju degustācija "TĀ DEJO AMERIKĀ", kuru vadīja deju skolotājs Dainis Liepiņš.

Interesenti varēja izmēģināt hāstla, svinga, diskofoksa, rokenrola un džaiva soļus.

Varēja vērot deju demonstrājumus, ko sniedza gan sporta deju klubs "Reveranss". Varēja redzēt arī eksotiskākas dejas - Rietumu krasta svingu, balboa, koledžu šagu, Sentluī šagu, Dalasas vhipu, Hjūstonas pušu, gan balles deju klubs "Valmiera" Pasākums notika ar Cēsu Domes finansiālu atbalstu.

27. decembrī cēsnieki piedalījās balles deju kluba "Valmiera"rīkotajā Ziemassvētku ballē, kas notika Valmieras Kultūras centrā. Pasākums notika ar Valmieras Domes finansiālu atbalstu. Balles deju mūziku precīzos ritmos spēlēja grupa "Kolibri"


DEJU DEGUSTĀCIJA - KARĪBU FANTĀZIJA
Salsa
, ča-ča-ča, rumba.
12. decembrī, Vidzemes koncertzālē „Cēsis” norisinājās izglītojošs atpūtas vakars eksotiskās dienvidzemes Kubas noskaņās „Deju degustācija”. Iepazinām rumbas, salsas un ča-ča-ča soļus. Pasākums notika ar Cēsu Domes finansiālu atbalstu.


26.novembrī Dainis Liepiņš bija uzaicināts nolasīt lekciju par sarīkojumu dejām, dejošanu un ballēm Rīgā, Stradiņa universitātē mecenātu Ināras un Borisa Teterevu atbalstītās Inteliģences Akadēmijas kursantiem.


Lekciju Jūs varat noskatīties te

YouTube video4. novembrī biju uzaicināts sniegt interviju Latvijas Radio 3 Klasika. Risinājās saruna pēc būtības par ballēm, balles dejām un dejošanu no visdažādākajiem aspektiem. Raidījumā bija daudz jaunas informācijas par katru no dejām, par labumu, ko tās var dot ikvienam cilvēkam. Atspēkojām daudzus ar balles dejām saistītus mītus, puspatiesības, nepatiesības un pārpratumus. Tā bija pirmā reize vēsturē, kad Latvijas Radio pievērsā tieši balles dejām. Radio 3 redakcijā būs gaidītas arī Jūsu - radioklausītāju atsauksmes un ierosinājumi, sūtiet lūdzu tos uz Radio e-pastu:.
radio@latvijasradio.lv.
Latvijas Radio 3 Klasika korespondentes Ilgas Augustes interviju ar mani un citu žanru deju pasniedzējiem! Raidījuma nosaukums ir "Bolero - Mūzikas stunda visiem."

Nesaīsinātā intervijas versija atrodama Internetā: http://www.latvijasradio.lv

Šodien 12. septembrī mēs - 5 "Reveransa" jauniešu, pieaugušo un senioru dejotāju pāri - balles deju kursu dalībnieki, dejojām Cēsīs  Rožu laukumā - 19. Eiropas kultūras mantojuma dienas ietvaros. Pilsētu un Eiropas Padomes pārstāji ar prieku noskatījās mūsu izpildītajās dejās - lēnajā valsī, tango, Vīnes valsī. Un ne tikai noskatījās. "Reveransa" dejotāju uzlūgti, viņi laidās dejā arī paši .Viņiem bija iespēja apgūt kultūras mantojumu praktiski - iemācījāmies trīsdesmito gadu populāro balles deju "Lambetvoks".

Dejotāji bija priecīgi dejot pie dzīvās mūzikas, ko atskaņoja Cēsu pūtēju orķestris diriģenta Puriņa kunga vadībā.  Paldies Ievai Niedres kundzei no Cēsu Kultūras centra, pēc kuras ierosinājuma notika šī uzstāšanās, paldies Kultūras centra darbiniekiem par sagādātajiem 20. gadsimta sākuma balles deju tērpiem!


Tradīcija turpinās!

25. jūnijā atkal Dejojām Cēsu kafejnīcas "Province" terasē! 

Saprotams, ka šoreiz bijām mazākā skaitā - kā nekā tā bija otrā diena pēc Jāņiem, tomēr bijām žirgti un ņipri dejojām.

Cēsu kluba dejotāji piedalījās DEJU NODARBĪBāS BURTNIEKOS NEDĒĻAS NOGALĒ.
Paldies Edgaram un Ilmāram par sagatavoto deju mūziku, Valentīnai par pasākuma ideju un tēmu!

©Dainis Liepiņš 2015